fbpx

Об’єктивно – за скільки можна вивчити польську мову

Звісно, багато що залежить від особистих здібностей кожного студента – хтось за складом розуму «фізик», а хтось – «гуманітарій». Але середні терміни вивчення мови все ж встановити можна.

Оскільки польська мова належить до слов’янських, ми не говоримо про роки кропіткого навчання (як у випадку з японською або арабською). Можна сказати, що польську вдасться вивчити за досить короткий термін.

Фактори, що впливають на тривалість вивчення польської мови

Щоб зрозуміти, за скільки можна вивчити польську, потрібно врахувати наступне:

  1. інтенсивність занять
  2. тривалість одного заняття
  3. кількість часу, присвяченого на самостійну роботу з мовою (в тому числі, виконання домашнього завдання, читання польською, перегляд фільмів, прослуховування музики і т.д.)

Термін вивчення та рівні знання мови

Як правило, студентам потрібно вивчити польську до комунікативного рівня, тобто, до В1 включно. Це означає, що студент проходить три рівні – А1, А2 і В1.

В середньому на проходження одного рівня потрібно близько 2-х місяців при інтенсивності занять 3 рази на тиждень по 100 хвилин. Якщо прискорити темп до 5 занять на тиждень – один рівень можна «добити» за 1 місяць.

Важливо також виконувати домашні завдання, якщо хочете повноцінно засвоювати пройдений матеріал, і не забувати про існування польської після виходу з навчального класу.

Загалом: скільки ж потрібно часу?

Таким чином, без зайвого поспіху, але і не розслабляючись, приділяючи достатньо часу для знайомства з польською поза заняттями, Ви зможете вивчити польську мову до середнього комунікативного рівня за 7-8 місяців.

З цим багажем можна їхати в Польщу на навчання або роботу, а решту знань мови отримати вже на місці, у мовному середовищі.

Але пам’ятайте, все залежить від Вашої старанності й мотивації: бувають студенти, які б’ють рекорди за швидкістю вивчення польської завдяки своїй цілеспрямованості.

1 Текст коментара

  • Діана Опубліковано Липень 5, 2016 8:03 pm

    Скільки коштує одне заняття ??

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ