fbpx

Школа польської мови та культури Ораціо пропонує послуги перекладу

 • Професійний переклад у Києві

  Переклад з/на польську виконують наші дипломовані філологи польської мови. За необхідності, переклад може бути засвідчений у нотаріуса. Також ми співпрацюємо з присяжним перекладачем. Це – перекладач і нотаріус в одній особі. Така посада є тільки у Польщі. Такі документи, як, наприклад, для вступу в університет, необхідно перекладати саме у присяжного перекладача (такою є вимога абсолютної більшості польських ВУЗів).

 • Письмовий та усний переклад

  До наших фахівців ви можете звернутися, коли необхідно зробити усний переклад (наприклад, перемовини з польськими діловими партнерами) чи письмовий.

 • Письмовий переклад з польської мови / на польську мову

  Перекладачі Ораціо допоможуть вам з будь-яким видом перекладу:

  • – документи;
  • – юридичні тексти;
  • – медичні та технічні тексти;
  • – будь-які інші види перекладів.

Ми здійснюємо переклади з польської мови на українську або російську і з української/російської на польську.


Вартість та терміни виконання перекладу

Вартість та термін виконання перекладу залежить від важкості тексту та обсягів перекладу. Вартість розраховується індивідуально. Варто зазначити, що вартість перекладу розраховується не за кількість сторінок, а за кількістю знаків. Одна перекладацька сторінка – 1800 знаків з пробілами. Якщо йдеться про присяжний переклад, то в Польщі одна перекладацька сторінка – 1200 знаків.

У нашій команді працює достатня кількість кваліфікованих перекладачів, що зможуть виконати переклад у найкоротші терміни.

 


Щоб замовити переклад у Ораціо, зв’яжіться з нами за телефонами:

(095) 246-20-00+38 (097) 566-20-00+38 (093) 566-20-00

або напишіть нам office@oratio.com.ua

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ