fbpx

Юлія Савчук

Юлія Савчук

Сьогодні вивчення польської мови є надзвичайною перспективою для молоді, щоб здобути вищу європейську освіту та влаштуватися на високооплачувану роботу.

Юлія Савчук

Чому Ви вирішили вивчати польську мову? Сьогодні вивчення польської мови – це надзвичайна перспектива для молоді, щоб отримати європейську вищу освіту і влаштуватися на високооплачувану роботу.

Чому Ви почали викладати? З метою поліпшення мовної компетенції і придбання викладацького досвіду.
Ваші методи викладання? Метод наочності (використання таблиць і схем в подачі нового матеріалу), пояснювально-ілюстративний, творчий, інтерактивний.

Яких результатів від учнів ви очікуєте після закінчення курсу? Учні повинні володіти основами граматики та лексики польської мови. Вміти підтримати діалог на певні теми, використовуючи правильні граматичні конструкції і словниковий запас.

Як виглядає ідеальний учень? Ідеальний учень повинен бути активним на заняттях, уважно слухати викладача і регулярно виконувати домашні завдання.

Що потрібно робити студенту для того щоб отримати кращі результати в навчанні? Крім регулярного виконання домашніх завдань, активної участі на заняттях, студент самостійно повинен цікавитися мовою, яку вивчає (слухати радіопередачі, дивитися фільми, читати книги, газети, журнали мовою оригіналу). Корисно також спілкування з іноземцями та перебування в країні, мову якої вивчає студент.

Дипломи

2013 р.

Uniwersytet Jagielloński, Szkoła Języka i Kultury Polskiej

2014 р.

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Szkoła Języka i Kultury Polskiej

Освіта

  • Магістрант, Київський національний університет ім. Т. Шевченка

Юлія веде такі курси