fbpx

Олена Дяченко

Олена Дяченко

Вивчення мови – це завжди довгий і нелегкий процес, але вміння вільно спілкуватися варто цих зусиль.

Олена Дяченко

Чому Ви вирішили вивчати польську мову? Вже з дитинства мені була цікава культура Польського народу і його мова. Особливо цікавою вона була в підготовці до загального Чемпіонату з футболу, що мабуть вплинуло на моє рішення.

Чому Ви почали викладати? Я народилася в сім’ї вчителів: моя мама – вчитель української мови, тато – математики, брат – інформатики. Але я ніколи не планувала викладати. Швидше це сталося самостійно, коли мене знайома попросила навчити польської. З тих пір пройшло п’ять років.

Ваші методи викладання? Головною метою вивчення мови є вміння ним користуватися, тому особливу увагу я приділяю комунікативним методам. Але, звичайно неможливо вивчити мову не знаючи не розуміючи його системи – граматики.

Яких результатів від учнів ви очікуєте після закінчення курсу? Кращим результатом завжди є вільне володіння мовою, але в межах коротких курсів це досить складно. Тому хорошим результатом є адекватне володіння мовою в різних життєвих ситуаціях.

Як виглядає ідеальний учень? Той, що завжди робить домашнє завдання. Жарт! Насправді головне, щоб студент завжди розумів, що 80% його успіху у вивченні мови залежить від нього самого.

Що потрібно робити студенту для того щоб отримати кращі результати в навчанні? Мотивація, старанність і терпіння. На жаль, дуже часто приходять люди, які від природи мають здатність до вивчення польської мови, але їх натхнення проходить за перші 5-6 занять. Вивчення мови – це завжди довгий і нелегкий процес, але вміння вільно спілкуватися варто цих зусиль.

Дипломи

2013 р.

Uniwersytet Jagelloński w Krakowie Wydział Polonistyki Szkoła Języków i Kultury Polskiej

Освіта

  • Магістр польської філології (КНУ ім. Т. Г. Шевченка) Викладач і перекладач польської мови

Олена веде такі курси