fbpx

Інна Романенко

“Справжній педагог повинен любити те, чому навчає і любити тих, кого навчає”

Інна Романенко

Чому Ви вирішили вивчати польську мову? Польську мову  я  вирішила  вивчати  для  того, щоб  пізнати  історію, культуру  і  традиції  іншої країни. Особливо, якщо вона є однією зі слов’янських мов. А також, щоб  в майбутньому отримати фах, який дозволить розвиватися і мені, і моїм учням.

Чому Ви почали викладати? Завжди мріяла бути вчителем іноземної мови. Люблю спілкуватися з дітьми, пізнавати їх, давати знання.

Ваші методи викладання?

  1. Комунікаційний метод викладання. Спілкування вимагає зворотної дії, реакції на почуте.
  2. Інтегрований метод, тобто все одразу: лексика, елементарна граматика, орфографія, а також диктанти, завдання на переклад.
  3. Аудіо (сприймання та розуміння почутого тексту)
  4. Робота в групах (складання діалогів на різні теми)
  5. Робота з текстами
  6. Складання монологів
  7. Написання творчих робіт
  8. Комунікаційні ігри

Яких результатів від учнів ви очікуєте після закінчення курсу? Найголовніше – це розуміння мови. Здатність перекласти почуте, правильне написання, чітке формування питань.

Як виглядає ідеальний учень? Ідеальний учень повинен бути впевненим в собі, стриманим, мати певну мету і бажання навчатись.

Що потрібно робити студенту для того, щоб отримати найкращі результати у навчанні? Щоб мати гарний результат – треба працювати. Найголовніше – це виконання домашнього завдання, опрацьовувати  самостійно різні джерела, читати і перекладати тексти, слухати аудіо, а також збагачувати свій словниковий запас (завжди вчити нові слова).

Дипломи

2012 р.

Інститут слов’янської філології (Люблінський університет). Літня практика польської мови.

2014 р.

Центр розвитку освіти. Програма підготовки вчителів до написання міждисциплінарних конспектів занять у рамках проекту «Уроки з підприємницьким тлом».

2016 р.

Волинський інститут післядипломної освіти. Семінар-практикум для вчителів польської мови.

2016 р.

Школа іноземних мов Глосса. Тренінг для вчителів польської мови як іноземної.

2016 р.

Центр розвитку польської освіти за кордоном. Курс викладання польської мови та культури за межами Польщі з використанням сучасних технологій.

Освіта

  • Магістр польської філології (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

Інна веде такі курси