fbpx

Що дає сертифікат школи польської мови Oratio?

Що дає сертифікат школи польської мови Oratio?

Сертифікат школи польської мови та культури Oratio підтверджує Ваше знання польської мови на відповідному рівні, він є гарантією володіння польської мови на вищому рівні в кожній частині (аудіювання (розуміння усної мови), граматика (перевірка граматичних навичок), читання (розуміння письмового тексту), лист, усне мовлення).

Сертифікат школи польської мови та культури Oratio є дійсним тільки на території України. У Польщі сертифікат школи Oratio, як і будь-якої іншої школи польської мови, є недійсним. Якщо Вам необхідно підтвердження знання польської мови на певному рівні, яке буде дійсним у Польщі, Вам буде необхідно скласти державний сертифікаційний іспит з польської мови як іноземної (докладніше: certyfikatpolski.pl)

Іспити проводить Державна комісія з оцінки рівня знання польської мови як іноземної. Стандарти екзаменаційних вимог і принципи проведення іспитів спираються на новітні рекомендації Ради Європи, націлені на стандартизацію тестування рівня знання іноземних мов у Європі. У 2008 році сертифікаційні іспити з польської мови як іноземної пройшли процедуру аудиту ALTE (The Association of Language Testers in Europe), що підтверджує відповідність іспитів з польської мови як іноземної рекомендаціям Ради Європи (аналог TOEFL, IELTS, DELF, DALF, DaF тощо).

Державна комісія наразі проводить іспити на пороговому (В1), постпороговому (В2) рівнях та рівні носія мови (С2).

Умовою здачі сертифікаційного іспиту є отримання позитивного результату, тобто мінімум 24 балів з 40 можливих за кожною з п’яти частин іспиту:

  • аудіювання (розуміння усної мови)
  • граматика (перевірка граматичних навичок)
  • читання (розуміння письмового тексту)
  • лист
  • усне мовлення

Хто може здавати іспит?

До іспиту допускаються всі іноземці та громадяни Польщі, які постійно проживають за кордоном, незалежно від того, де, як довго і яким чином вони готувалися до іспиту.
До сертифікаційного іспиту з польської мови як іноземної на рівень В1 і В2 допускаються особи, яким на день іспиту виповнилося 16 років, а на рівень С2 – 18 років.

Хто звільняється від іспиту?

Від обов’язку здавати іспит може бути звільнений той, хто отримав у Польщі вищу освіту (магістратура) на напрямку «Польська філологія». Звільнення рівнозначно визнанню володіння польською мовою на рівні носія мови (С2).

Вартість іспитів

пороговий рівень (В1) – 60 €
постпороговий рівень (В2) – 80 €
рівень носія мови (С2) – 100 €

Після отримання інформації про успішну здачу іспиту – 20 € за сертифікат.
Після отримання позитивного результату (мінімум 60% балів) з кожної з п’яти частин іспиту підсумкова оцінка виставляється на основі суми балів, отриманих за окремі його частини.
Підсумкова оцінка за іспит визначається за наступною шкалою:
«6» (чудово) 189,6 – 200 балів (94,8% – 100%)
«5» (відмінно) 169,6 – 189,5 балів (84,8% – 94,75%)
«4» (добре) 149,6 – 169,5 балів (74,8% – 84,75%)
«3» (задовільно) 120 – 149,5 балів (60% – 74,75%)
«2» (незадовільно) 0 – 119 балів. (0 – 59,5%)
Ті, хто не здав іспит (не отримав позитивного результату по одній або більше частин іспиту), можуть знову здавати його на той же рівень лише через рік.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ