fbpx

Правила для студентів школи Oratio

 1. Тривалість курсу в групах на рівні А1-С1 – 24 занять
 2. Одне групове заняття триває 1 год. (60 хв)
 3. Тривалість індивідуального заняття складає 60 хв./90 хв.
 4. Студент зобов’язаний попередити адміністрацію школи про відміну запланованого індивідуального заняття не пізніше ніж за 4 години до початку заняття. Заняття, відмінені пізніше цього терміну, оплачуються у повному розмірі.
 5. Студенти зобов’язані систематично відвідувати заняття.
 6. Студент зобов’язується бути активним на уроці та своєчасно виконувати домашні завдання у повному розмірі.
 7. Студент зобов’язується не запізнюватися на заняття.
 8. Школа польської мови та культури Ораціо залишає за собою право відмовити студенту у навчанні у випадку неповаги до викладача або інших студентів, систематичного порушення дисципліни.
 9. В середині курсу кожен студент зобов’язаний написати проміжний тест. Успішне проходження проміжного тесту є умовою допуску до кінцевого тесту.
 10. У кінці курсу студент складає підсумковий тест. Підсумковий тест складається з двох частин – письмової та усної. Студент допускається до усного іспиту лише після успішного складання письмового.
 11. Студент зобов’язується складати всі тести самостійно, без сторонньої допомоги.
 12. Заборонено фотографувати або робити інші можливі копії чи виписки з проміжних чи підсумкових тестів.
 13. Заборонено публікувати на форумах відповіді на тестові завдання будь-якого рівня.
 14. Сертифікат про знання мови на певному рівні отримує студент, який набрав на кінцевому письмовому іспиті не менш як 65 балів зі 100 можливих і склав усний іспит.
 15. У разі неуспішного складання кінцевого письмового іспиту студент має можливість двічі його перескласти.
 16. Якщо студент не склав письмовий іспит після 3 спроб, він може займатись з викладачем індивідуально, або повторно пройти курс.
 17. Студент, який не склав кінцеві іспити після прослуханого курсу, може отримати сертифікат про кількість прослуханих годин з польської мови, за умови відвідування не менш як 50% занять.
 18. Школа польської мови Ораціо залишає зв собою право змінити викладача після початку курсу
 19. У разі пропуску групових занять, вартість занять не відшкодовується та не перераховується на інші види занять (групові або індивідуальні).
 20. Запис до груп рівнів А2-С1 відбувається за результатами попереднього тестування.
 21. Якщо перерва між курсами різного рівня складає більше 6 місяців, студент повинен повторно скласти письмовий та усний іспити для підтвердження володіння мовою на певному рівні.

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ