fbpx

Пробний іспит

Якщо Ви плануєте здавати державний іспит з польської мови, школа польської мови та культури Ораціо охоче Вам допоможе належно підготуватися. У нас ви можете не тільки вивчити мову від початкового рівня А1 до найвищого С1 (більше про поточний набір), пройти курс підготовки до державного іспиту, а й власне здати державний іспит в Ораціо. Відтепер, кожної першої неділі місяця, починаючи з 07 липня 2019 року, о 10:00 Ви маєте можливість пройти ПРОБНИЙ ІСПИТ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ. Формат такого іспиту максимально наближений до державного екзамену з польської мови як іноземної.

Пробний іспит, так само як і державний, теж проходить у кілька етапів:

  • Аудіювання
  • Граматична частина
  • Розуміння тексів
  • Написання твору
  • Усна частина

Тривалість кожної з цих частин залежить від рівня, який Ви хочете перевірити. Детальніше з цією інформацією Ви можете ознайомитися на вкладці «державний іспит» (https://www.oratio.ua/certification-exam) у підрозділі «Як проходить державний іспит» на нашому сайті.

Після кожного етапу на пробному іспиті передбачена перерва 10 хв.

Результати Ви отримаєте через 7 днів після проходження пробного іспиту.

Такі пробні екзамени відбуваються в умовах ідентичних до умов проведення державного іспиту. Тому, це хороша нагода перевірити свої знання польської мови на всіх етапах, а також свої здібності акумулювати всі необхідні знання з польської мови у стресовій ситуації. Але при цьому це ще не державний іспит, тому Ви маєте можливість допрацювати ті вміння та навички, які цього потребують, довчити ті теми, у яких  виявляться прогалини. І – за належної підготовки – здати державний іспит з польської мови як іноземної з найвищими балами.

Пробний іспит з польської мови як іноземної в школі польської мови та культури Ораціо платний.

Вартість для рівнів В1 та В2 для неповнолітніх осіб – 50 євро*

Рівні В1 та В2 для повнолітніх осіб – 75 євро*

Рівень С1 для повнолітніх осіб – 90 євро*

* з березня 2020р

Оплата здійснюється у гривнях за курсом на день сплати.

Обов’язковою є попередня реєстрація!

Зареєструватися