fbpx

Як вивчити польську швидко

Як вивчити польську швидко

Якщо Ви почали читати цю статтю – значить Ви поставили перед собою мету швидко вивчити польську мову.

Перед тим як Ви продовжите читати, поставте собі питання: «Для чого я хочу вивчити польську мову?» У кожного з нас відповідь буде різна. Комусь польська потрібна для подальшого навчання у вищому навчальному закладі, комусь – для роботи, хтось не планує виїжджати з країни, але польська потрібна для переговорів. Якою б не була Ваша відповідь, в першу чергу Ви повинні розуміти, що якісну і правильну освіту Вам може дати тільки викладач.

Швидко вивчити польську мову не так уже й важко, як здається на перший погляд. Багато хто помилково вважає, що так як польська мова – слов’янська, її можна вивчити самостійно за допомогою інтернету і книг.

На даний момент є велика кількість сайтів, які обіцяють, що Ви швидко вивчите польську мову, приділяючи заняттям 30 хвилин на день, але скоріше за все ці сайти навчать Вас тільки неграмотно говорити і читати. Завдяки самостійному навчанню Ви навчитеся читати польські букви, але Вам то потрібно не тільки читати, а й говорити, при чому говорити грамотно і красиво. А польська вимова значно відрізняється від української та російської.

На запитання «Як вивчити польську швидко?» відповідь досить проста – знайдіть хорошу школу з гарними викладачами, які навчать Вас грамотно і правильно говорити і читати.

Для того, щоб грамотно говорити, потрібно закласти хороший фундамент. Без правильної бази або з неповними/неправильними знаннями Ви не зможете далі продовжувати навчання. А перевчити людину набагато важче, ніж навчити з нуля. Тому наша порада – не займайтеся самонавчанням, а краще витратіть цей час на курси.

Швидко вивчити польську мову – можна! Немає нічого неможливого, але це наполеглива робота над собою.

Наші поради для успішного вивчення мови:

  • Виконуйте домашнє завдання

Це мінімальна умова успішного вивчення мови. Не виконуючи домашнього завдання, ви не зможете вивчити будь-яку іноземну мову, не тільки польська. І що б Вам не обіцяли інші школи та репетитори – це неможливо, оскільки мова вимагає щоденної практики. Фахівці рекомендують розбивати домашнє завдання на частини і виконувати поступово, а не за годину до заняття.

  • Переведіть свої гаджети на польську мову

Ви напевно вже користуєтеся своїм гаджетом на рівні інтуїції й пам’яті, тобто знаєте всі функції, клавіші і т.д. і, перевівши гаджет на польську мову, Ви поповните словниковий запас без особливих труднощів і зусиль.

  • Читайте польські новини, літературу

Якщо Ваш рівень володіння мовою вже дозволяє розуміти більшу частину текстів з граматичної точки зору (часи, відмінювання, спосіб дієслів і т.д.), то Ви можете читати новини та художню літературу для поповнення словникового запасу. Ви можете починати читати новини, статті в журналах вже після перших тижнів навчання, а художню літературу – вже після закінчення рівня А1, хоча мінімально необхідну граматику Ви вивчите на рівні А2.

  • Дивіться польське телебачення, слухайте польське радіо

Для розвитку сприйняття на слух і поповнення словникового запасу рекомендується прослуховування польського радіо, телебачення і т.д. Якщо такої можливості немає, то Ви можете завантажити на Ваш гаджет аудіозаписи з підручника Hurra po polsku, які Ви отримаєте перед першим заняттям в нашій школі разом з підручниками без додаткових оплат, і слухати їх в машині, по дорозі на роботу, навчання, на курси і т.д. Слухати польське радіо і дивитися телебачення можна навіть до початку навчання на курсах, так як схожість мов дає можливість зрозуміти від 30% до 60% інформації, залежно від теми і вимови.

  • Відвідуйте розмовні клуби з носіями мови

Яким би гарним не був викладач, він не замінить спілкування з носієм мови. Викладач може дати Вам відмінну граматичну базу, багату лексику, але справжню польську вимову, а головне культуру і менталітет Ви пізнаєте тільки від корінного поляка. Студенти школи Oratio мають можливість безкоштовного відвідування розмовного клубу з носієм мови.

  • Відвідайте Польщу

Якщо є можливість відвідати Польщу, то, зрозуміло, не можна її втрачати. Занурення в мовне середовище вважається найбільш ефективним способом вивчення іноземної мови. Перебуваючи у Польщі, Ви будете чути польську мову щодня, скрізь, куди б не пішли. Рекомендується їхати в іншу країну з метою удосконалення іноземної мови одному, бо перебуваючи в товаристві друзів або навіть  незнайомої людини, що говорить Вашою мовою, Ви будете весь час спілкуватися один з одним, по мінімуму контактуючи з носіями мови. А на самоті Вам так чи інакше доведеться спілкуватися з поляками, дізнаватися необхідну інформацію, заводити знайомства, питати дорогу, висловлюватися, навіть коли не знаєте того чи іншого слова. Перебуваючи у Польщі протягом тижня і довше, Ви мимохіть почнете думати польською.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ