fbpx

Підготовка до роботи в Польщі

Плануєте трудову діяльність чи бізнес у Польщі?

  • Ми допоможемо Вам вивчити мову для вільного спілкування із партнерами і роботодавцями

  • Зорієнтуємо у найважливіших аспектах мовної поведінки

  • Інтелектуально підготуємо Вас до від’їзду

Польська для роботи

На питання «Чому Ви вирішили вивчати польську мову?» ми найчастіше отримуємо декілька відповідей: «Я хочу вчитися у Польщі», «Я хочу подорожувати і знати мову» і «Мені потрібна польська для роботи».

Дійсно, сьогодні все більше бізнесменів знаходить надійних партнерів серед поляків, планує співпрацю з нашими західними сусідами або хоче перенести свій бізнес до Польщі.

Однак йдеться не лише про бізнес – українці дуже часто виїздять до Польщі для працевлаштування. Добре, що польський ринок праці це дозволяє.

Ясна річ, що ані бізнесмен, який починає свій шлях у Польщі, ані майбутній робітник не обійдеться без знання польської мови.

Звісно, можна поїхати до Польщі з нульовим рівнем володіння мовою у надії на те, що «життя змусить» її вивчити у польськомовному середовищі. Так, наші шукачі насправді їдуть до Польщі і вчать польську вже там. Але так неможливо вивчити польську як слід – все обмежується розмовною, сленгом і «вуличною» версією мови, а от із грамотним укладанням складних речень, а тим паче із письмом, буде досить складно.

Тому рекомендуємо починати професійний шлях з хороших основ правильної і грамотної польської мови. Це гарантія впевненості у собі і відсутності казусів у діловому спілкуванні з поляками.

Вивчення польської мови для бізнесу

Чим відрізняється вивчення польської мови для бізнесу від звичайного курсу?

На початку нічим. Але база знань будь-якого студента має бути надійною й однаковою. Це означає, що на початковому рівні Ви будете вчитися читати, говорити й розуміти, оскільки без фундаменту основних знань оволодіти мовою на рівні ділового спілкування не вдасться.

Але далі, коли Ви навчитеся будувати елементарні висловлення, можна буде поцікавитися специфічною лексикою і зворотами мовлення, а серед них:

– Найпростіші юридичні терміни

– Основні поняття економіки

– Лексика, пов’язана із працевлаштуванням

– Термінологія, потрібна для підписання договорів

– Елементи мовного етикету («як поспілкуватися з потенційним партнером і не потрапити в халепу»)

Щоб студентам було простіше орієнтуватися у матеріалі у нас в Oratio є спеціальна література від наших польських партнерів – краківського видавництва Prolog: посібник «Testuj swój polski – Słownictwo w pracy» – «Тестуй свою польську – Лексика на роботі». Із цим посібником можна буде попрацювати у нас у школі або замовити собі оригінальний просто з Кракова.

У книзі міститься багато потрібних слів і вправ, розділених на тематичні блоки: «Що повинен знати роботодавець», «Назви посад», «Маленький словник типів підприємств» та ін..

Крім того, Ви завжди можете попросити викладача поділитися з Вами матеріалом або вказати на якісні джерела інформації.

За якийсь час вивчення польської Ви зможете зрозуміти свого польського партнера під час спілкування у Skype або по телефону, а також зможете відповісти йому нехай і простими, але зв’язними фразами.

Польська для роботи - особливості

Що особливого у вивченні польської мови для роботи?

Як ми вже говорили вище, база у всіх студентів одна – тобто оволодіння вмінням розуміти й говорити польською. А вже в залежності від Ваших цілей відтінки знання можуть змінюватись. Для тих, хто хоче працювати в Польщі, найважливішими моментами стануть:

– Побутові мовні звороти, можна сказати, «survival» – те, що допоможе Вам не загубитися, прогодувати себе і дійти згоди у чужій країні

– Етикет спілкування – звертання до начальства і співробітників, форми ввічливості

– Лексика, пов’язана із трудовою діяльністю – починаючи з назв канцелярських приладів і закінчуючи найменуванням типів фірм

– Елементи мови офіційної документації – адже Вам доведеться читати, підписувати і заповнювати багато документів і анкет

Знову ж таки, студенти можуть попросити викладача надати їм додаткову інформацію – зрозуміло, що в залежності від того, де Ви плануєте працювати, змінюється й потрібний словниковий запас.

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ