fbpx

Otwarte dialogi – новий формат розмовного клубу

Otwarte dialogi – говоримо польською по-новому!

  • вільне спілкування

  • цікаві теми

  • незамінна мовна практика

Ораціо відродило свою давню традицію: РОЗМОВНІ КЛУБИ!

Заняття спрямовані ВИКЛЮЧНО на розвиток мовлення. Обирайте день та цікаву тему!

Що таке Otwarte dialogi?

«Otwarte dialogi» – це розмовні заняття, розмовний клуб, практичні уроки, де Ви навчаєтесь говорити польською мовою у школі «Oratio». Це новий формат занять з вивчення іноземної мови, які спрямовані виключно на розвиток ВМІННЯ ГОВОРИТИ польською.

В чому особливість розмовного клубу і курсу?

  • Викладач польської мови, який контролює процес: правильність вимови і доцільність використання польських слів і т.д. На відміну від носіїв мови, викладач-полоніст знає, з якими проблемами у говорінні стикається той, хто вивчає польську мову, тому він може виправити, пояснити і порівняти з рідною мовою, чого носій мови не в змозі зробити.
  • Авторська програма школи Ораціо, що включає ігрові вправи, роботу в міні-групах, у парах, індивідуально. Такі вправи дають можливість кожному поговорити польською.

На заняттях клубу не буде ані часу, ані можливості соромитися чи мовчати. Кожен зможе висловитися через роботу в групах, в парах. Не потрібно буде чекати, доки дійде черга до Вас, як це буває на звичайних заняттях. Будьте готові, що говоритимете ВИ, а не викладач.

  • Заняття спрямовані ВИКЛЮЧНО на розвиток мовлення(по 1,5 години – 10 тем), мінімум письмової роботи. Ви писатимете максимум 5% від часу заняття, а читання забере максимум 10%. Ви можете навіть не приносити записник чи зошит!
  • Відсутність домашнього завдання, самостійних і контрольних робіт, іспитів. Найбільший плюс розмовного клубу в тому, що необхідно мати лише хороший настрій та бажання розмовляти польською! Вам не треба виконувати домашньої роботи, писати контрольні чи самостійні, здавати іспити і навчатися «заради сертифікату». Це практичні заняття, які створені спеціально для Вас, для того, щоб навчити Вас говорити.
  • Жодної граматики. Граматика – найстрашніше слово для кожного студента, який вивчає польську мову. На заняттях розмовного клубу не  буде тисячі вправ для запам’ятовування «Biernika», відмінювання дієслів чи завчання правил. Тільки розмови, тільки говоріння.

Ораціо відродило свою давню традицію: РОЗМОВНІ КЛУБИ!

Заняття спрямовані ВИКЛЮЧНО на розвиток мовлення. Обирайте день та цікаву тему!
Навіщо потрібен розмовний клуб і курс?

· Можливість поговорити польською з іншими студентами. Дуже часто ті, хто вивчають польську, використовують її лише пасивно, тобто на заняттях і вдома. Студенти стикаються з тим, що їм немає з ким поговорити за межами школи. На заняттях Розмовного клубу в «Oratio» Ви знайдете співрозмовників!

· Можливість подолати мовний бар’єр, використати знанняІноді вивчення мови застрягає на рівні вивчення граматики, завчання нових слів, виконання домашньої роботи і написання творів, а коли справа доходить до усного контакту з іншими – виникає мовний бар’єр. Тут, на заняттях розмовного клубу, ми допоможемо Вам подолати цей бар’єр та задіяти знання, які Ви отримали під час вивчення мови.

· Всі умови, щоб нарешті розговоритися. Ви відчуваєте, що перед Вами якась невидима «стіна», коли намагаєтесь сказати просту фразу польською, і не знаєте, що з цим робити? Насправді Вам просто не вистачає практики. Ви зможете зруйнувати цю невидиму стіну лише практикуючись, розмовляючи польською, що дає змогу зробити наш розмовний клуб. Щоб навчитися говорити, треба говорити!

· Чудовий спосіб вивчити нові слова. На заняттях розмовного клубу в школі польської мови «Oratio» у Вас буде можливість вивчити нові слова та одразу використати їх у мовленні!

· Можна відшліфувати вміння говорити польською. Маєте рівень В1, В2, але хочете покращити вимову, структуру речень, граматику? На заняттях розмовного клубу викладач польської мови допоможе Вам у цьому!

· Підтримати наявний рівень знання мови. Мова забувається, чи не так? Щоб не допустити цього, потрібно її використовувати, що можливо на наших розмовних заняттях  «Otwarte dialogi».

· Можливість зануритися в мовне середовище. Під час занять буде одне важливе правило – жодної іншої мови окрім польської, тому мовне середовище Вам гарантовано!

Хто може взяти участь у Розмовному клубі/курсі?

Увага! На заняттях Ви маєте розуміти викладача та вміти читати, для цього необхідний деякий рівень знання польської мови. На розмовний урок «Otwarte dialogi» можуть прийти

·         Всі, хто вивчає польську мову, вміє читати і хоч трішки розуміє мову (рівень А1 і вище);

· Ті, хто колись вчив мову і хоче пригадати;

· Ті, хто відчуває, що хоче і може говорити, але не має з ким;

· Ті, хто вивчає мову на курсах, але не вистачає говоріння на заняттях;

· Ті, хто хоче відшліфувати, вдосконалити свої мовні здібності;

· Ті, хто хоче вивчити нові слова;

· Ті, хто боїться, соромиться чи не насмілюється заговорити.

Чому розмовний клуб в Oratio?

· Конкурентна ціна

· Компетентні викладачі;

· Сучасні інтерактивні методики, унікальна програма, розроблена викладачем польської мови;

· Не треба чекати початку/кінця курсу, заняття доступні завжди, щоразу нова тема;

· Зручний час  та розташування

· Комфортні аудиторії;

· Дружня атмосфера і хороший настрій;

· Безкоштовні чай та кава 😊

Вартість: 250 грн/урок (60 хв)

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ