fbpx

Середній рівень

Курси польської B1-B2

Середній рівень включає в себе рівні.
В1 (Poziom progowy / Intermediate) – 5000 грн
В2 (Poziom średni ogólny / Upper-Intermediate) – 5500 грн 

Кожен рівень триває 24 занять.
Тривалість одного заняття – 1 година (60 хвилин).

Продовжуєте вивчати польську мову?

Польська мова – одна з основних слов’янських мов і найзначніша західнослов’янська мова за кількістю носіїв. Загальне число мовців польською мовою – близько 40 мільйонів чоловік. Польська є офіційною мовою Республіки Польща та одним з 24 офіційних мов Європейського союзу.

Крім Польщі, польська мова поширений також в інших країнах Європи (Німеччина, Франція, Великобританія, Литва, Чехія, Росія, Білорусь, Україна, Словаччина, Латвія та інші), в країнах Америки (США, Бразилія, Канада та інші) та в Австралії . У ряді європейських країн з компактним розселенням поляків польський отримала статус регіональної мови.

Для Вас школа польської мови Oratio пропонує ефективну комунікативну методику, оригінальні навчальні матеріали та кваліфікованих викладачів, зацікавлених у ваших результатах!

Якщо Ви вже вивчили польську мову на рівнях А1 і А2, але Вам недостатньо словникового запасу і граматичної бази і Ви хочете продовжувати вивчати польську, наступним етапом Вашого навчання будуть рівні В1 і В2.

Рівень B1 вважається мінімальним рівнем знань польської мови, необхідним для навчання в університетах і коледжах, а також для роботи в Польщі, проте деякі навчальні заклади та роботодавці вимагають більш високий рівень володіння мовою.

Закінчивши рівень В2, Ви зможете вільно висловлюватися на повсякденні теми, на теми, що стосуються Вашої спеціалізації і на базові теми із найрізноманітниших сфер життя, порозумітися настільки вільно і спонтанно, що вести нормальну розмову з поляком для Вас не складе труднощів.

Як відбуватиметься навчання польської мови?

Навчання проводиться за підручниками “Hurra po polsku!”, “Kiedyś wrócisz tu…”. Школа польської мови та культури Oratio – єдина в Україні мовна школа, яка ліцензована польськими видавництвами навчальної літератури „Prolog” i „Universitas”. Завдяки офіційній співпраці школи з видавництвом, наші учні гарантовано мають оригінальні новітні книги і матеріали для успішного і комфортного вивчення польської мови.

Викладачі школи польської мови та культури Oratio – випускники Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, проходили стажування в кращих польських університетах.

На заняттях Ви будете проходити лексичний і граматичний матеріал відповідний до Вашого рівня, а також будете готуватися до державних сертифікаційних іспитів з польської мови як іноземної, які проводить Державна комісія Міністерства освіти Польщі з оцінки рівня знання польської мови як іноземної.

Державний сертифікаційний іспит з польської мови як іноземної на даний момент здійснюється на рівнях B1, B2, C1, C2. Більш детальна інформація на сайті certyfikatpolski.pl

Які теми будуть розглядатися на середньому рівні?

У процесі навчання Ви будете обговорювати основні теми та життєві ситуації, такі як:

 • Навчання та освіта
 • Мода, зовнішній вигляд
 • Кухня, їжа
 • Державний устрій Польщі
 • Грошові операції
 • Робота (назви, особливості професій, занять і т.д.)
 • Інтернет, ЗМІ
 • Політика
 • Свята (опис свят і традицій Польщі)
 • Здоров’я, екологія
 • Культура та релігія
 • і багато інших тем

В основному, на рівнях В1 і В2 відбувається поповнення лексики на вже знайомі теми, узагальнення та розширення граматичних знань, а також підготовка до державних іспитів.

Після курсу В1 Ви зможете:

 • Читати польські тексти Майже повністю розуміти звичайні тексти на повсякденні теми.

 • Говорити польською Справитися в більшості життєвих ситуацій; поговорити на знайомі або цікаві Вам теми; грамотно будувати фрази, щоб описати події, власні плани, мрії, надії; описати причини і слідства чого-небудь; переказати зміст книги або фільму.

 • Писати польською Написати невеличкий текст на знайому або цікаву тему; описати свої емоції і враження.

Після курсу В2 Ви зможете:

 • Читати польські тексти З легкістю читати статті, в яких присутні думки і аргументи; читати сучасну літературу.

 • Говорити польською З легкістю спілкуватися з носієм мови; взяти участь в дискусії і відстоювати свої погляди; висловлюватися на безліч тем.

 • Писати польською Складати тексти в різних стилях (письмове роздум, офіційний документ, есе) листуватися з носіями мови, писати майже без орфографічних помилок.

Вибирайте свій ритм навчання

Комфорт

Оптимальне рішення для тих, у кого достатньо часу на вивчення польської мови

Кількість занять— 25

Тривалість кожного заняття— 100 хвилин (1 година 40 хвилин)

Інтенсивність — 2 раза на тиждень (вт, чт)

Тривалість курсу— 3 місяці

Інтенсив

Ідеальний для тих, кому потрібно досягнути максимальних результатів у найкоротші терміни.

Кількість занять— 25

Тривалість кожного заняття— 100 хвилин (1 година 40 хвилин)

Інтенсивність — 3 рази на тиждень (пн, ср, пт)

Тривалість курсу— 2 місяці

Вихідного дня

Зручне рішення для тих, хто хоче вивчити польську мову без внесення коректур у напружений розклад робочого тижня.

Кількість занять— 25

Тривалість кожного заняття— 200 хвилин (3 година 20 хвилин)

Інтенсивність — 1 раза на тиждень (сб)

Тривалість курсу— 3 місяці