fbpx

Інтенсивний курс польської

Інтенсивне вивчення польської

Якщо Вам потрібно вивчити польську мову у максимально короткі терміни, то Вам безсумнівно потрібно вибрати курс інтенсив. Залежно від того, наскільки швидко Вам потрібно здобути той чи інший рівень знання мови, Ви можете вибрати курс інтенсив або мега-інтенсив.

Особливості курсу інтенсив

Кількість занять – 25
Тривалість кожного заняття100 хвилин (1 година 40 хвилин)
Інтенсивність – 3 рази на тиждень (пн, ср, пт)
Тривалість курсу – 2 місяці
Вартість – від 2500 грн

Особливості курсу мега-інтенсив

Кількість занять – 25
Тривалість кожного заняття – 100 хвилин (1 година 40 хвилин)
Інтенсивність – 5 разів на тиждень (пн, вт, ср, чт, пт)
Тривалість курсу – 1 місяць
Вартість – від 2500 грн

За який період я зможу вивчити польську мову?

Займаючись на курсі інтенсив, Ви здобудете рівень А1 – мінімальний рівень знання мови – за 2 місяці, рівень А2 – рекомендований рівень знання мови для проходження співбесіди на Карту Поляка – за 4 місяці, рівень В1 – мінімальний рівень знання мови для вступу в більшість польських університетів – за 6 місяців.

Займаючись на курсі мега-інтенсив, Ви здобудете рівень А1 – мінімальний рівень знання мови – за 1 місяць, рівень А2 – рекомендований рівень знання мови для проходження співбесіди на Карти Поляка – за 2 місяці, рівень В1 – мінімальний рівень знання мови для вступу в більшість польських університетів – за 3 місяці.

Незалежно від причини, з якої Вам потрібно швидко вивчити польську мову, Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний виклад матеріалу, допомогу з боку викладача або пораду в спеціалізованих питаннях (влаштування на роботу, створення компанії, вступ до ВНЗ та багато інших питань) і комфортні умови навчання.

Як відбуватиметься навчання польської мови?

Протягом курсу Ви будете приділяти увагу всім мовним навичкам: читання, аудіювання, письмо та говоріння. Особливу увагу при вивченні мови ми приділяємо граматиці, оскільки це важлива складова правильної і красивої мови. Викладачі школи польської мови та культури Oratio – випускники Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, проходили стажування в кращих польських університетах – дадуть Вам все необхідне для досягнення розмовного рівня польської мови.

Крім того, Ви будете проходити підготовку до державних сертифікаційних іспитів з польської мови як іноземної, які проводить Державна комісія Міністерства освіти Польщі з оцінки рівня знання польської мови як іноземної.

Державний сертифікаційний іспит з польської мови як іноземної на даний момент здійснюється на рівнях B1, B2 і C2. Більш детальна інформація на сайті certyfikatpolski.pl

Наші поради для успішного вивчення мови.

Який би Ви не обрали курс, раніше чи пізніше Ви зіткнетеся з питанням про те, які методи вивчення мови є найбільш ефективними.

  • Виконуйте домашнє завдання

Це мінімальна умова успішного вивчення мови. Не виконуючи домашнє завдання, Ви не зможете вивчити будь-якої іноземної мови, не тільки польської. І що б Вам не обіцяли інші школи та репетитори – це неможливо, оскільки мова вимагає щоденної практики. Фахівці рекомендують розбивати домашнє завдання на частини і виконувати поступово, а не за годину до заняття.

  • Переведіть свої ґаджети на польську мову

Ви напевно вже користуєтеся своїм ґаджетом на рівні інтуїції і пам’яті, тобто Ви знаєте всі функції, клавіші і т.д. і, перевівши ґаджет на польську мову, Ви поповните словниковий запас без особливих труднощів і зусиль.

  • Читайте польські новини, літературу

Якщо Ваш рівень володіння мовою вже дозволяє розуміти більшу частину текстів з граматичної точки зору (часи, відмінювання, способи дієслів і т.д.), то Ви можете читати новини та художню літературу для поповнення словникового запасу. Ви можете починати читати новини, статті в журналах вже після перших тижнів навчання, а художню літературу – вже після закінчення рівня А1, хоча мінімально необхідну граматику Ви вивчите на рівні А2.

  • Дивіться польське телебачення, слухайте польське радіо

Для розвитку сприйняття на слух і поповнення словникового запасу рекомендується прослуховування польського радіо, телебачення і т.д. Якщо такої можливості немає, то Ви можете завантажити на Ваш гаджет аудіо-записи з підручника Hurra po polsku, які Ви отримаєте перед першим заняттям у нашій школі разом із підручниками без додаткових оплат, і слухати їх в машині, по дорозі на роботу, навчання, на курси і т.д. Слухати польське радіо і дивитися телебачення можна навіть до початку навчання на курсах, оскільки схожість мов дає можливість зрозуміти від 30% до 60% інформації, залежно від теми і вимови.

  • Відвідуйте розмовні клуби з носіями мови

Яким би хорошим не був викладач, він не замінить спілкування з носієм мови. Викладач може дати Вам відмінну граматичну базу, об’ємну лексику, але справжню польську вимову, а головне культуру і менталітет Ви зможете пізнати тільки від корінного поляка. Студенти школи Oratio мають можливість безкоштовного відвідування розмовного клубу з носієм мови.

  • Відвідайте Польщу

Якщо є можливість відвідати Польщу, то, зрозуміло, її не можна втрачати. Занурення у мовне середовище вважається найбільш ефективним способом вивчення іноземної мови. Перебуваючи у Польщі, Ви будете чути польську мову кожен день, всюди, куди б не пішли. Рекомендується їхати в іншу країну з метою удосконалення іноземної мови одному, бо перебуваючи в групі з друзями, або навіть із незнайомою людиною, яка говорить Вашою мовою, Ви будете весь час спілкуватися один з одним, мінімально контактуючи з носіями мови. А на самоті Вам в обов’язковому порядку доведеться спілкуватися з поляками, дізнаватися необхідну інформацію, заводити знайомства, питати дорогу, висловлюватися, навіть коли не знаєте того чи іншого слова і т.д. Перебуваючи у Польщі протягом тижня і довше, Ви мимохіть почнете думати польською.

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ МІСЦЕ В ГРУПІ

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ
Приведи друга
Приведи друга
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ