fbpx

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ БЕЗ КАРТИ ПОЛЯКА

Від 2018 року кожен іноземець, який не має Карти Поляка, має можливість вступити до польського університету та навчатися безкоштовно.

Для цього необхідно здати державний іспит з польської мови як іноземної на рівні С1.

Що потрібно зробити, щоб успішно пройти цей іспит? Належно підготуватися!

Перш за все, звичайно, вивчити мову на рівні С1. Школа польської мови та культури Ораціо – єдина школа в Україні, що пропонує навчання на рівні С1. Ораціо – єдина школа з професійними викладачами та ліцензованими матеріалами. Наші студенти після закінчення курсів дійсно володіють мовою на відповідному рівні.

Однак просто пройти курси часто буває замало. Рівень С1 передбачає не тільки знання граматичних структур та певного набору лексики, а означає вільне володіння мовою, розуміння усіх відтінків мови та мовлення. Враховуючи відгуки наших студентів, які здавали державний іспит з польської мови як іноземної на С1, сертифікаційний іспит на цьому рівні – це перевірка вільного володіння польською мовою, але також це перевірка на стресостійкість. Тому, належно підготуватися – це другий основний крок на шляху до безкоштовного навчання.

Спеціально для тих, хто планує здавати державний іспит на рівні С1, ми створили курс підготовки до державного екзамену. Враховуючи всі складнощі, з якими стикалися студенти на сертифікаційному іспиті, ми розробили особливу програму підготовки:

  • Курс підготовки орієнтований на тих, хто планує здавати іспит у березні і вже має рівень С1.
  • Початок навчання – жовтень.
  • Тривалість навчання – 4 місяці.
  • Інтенсивність навчання – двічі на тиждень.
  • Тривалість одного уроку – 100 хвилин.
  • Вартість навчання – 1750 грн/місяць.

Не змарнуйте свій шанс на безкоштовне навчання у Польщі – підготуйтеся до державного іспиту!


Запис за телефонами: 095-246-2000, 097-566-2000, 093-566-2000

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ