fbpx

Польська для початківців

Курс польської для початківців (A1-A2)

Навчання в школі Ораціо проходить в ОНЛАЙН режимі.
Ми дбаємо про ваше здоров‘я та безпеку.

Курс польскьої мови для початківців включає в себе рівні:

А1 (Poziom elementarny / Elementary) – 3500 грн 
А2 (Poziom wstępny / Pre-Intermediate) – 4000 грн 

Кількість лекцій в курсі – 24.

Тривалість одного заняття – 1 година (60 хвилин).

Вирішили вивчати польську мову?

Польська мова – одна з основних слов’янських мов і найзначніша західнослов’янська мова за кількістю носіїв. Загальне число мовців польською мовою – близько 40 мільйонів чоловік. Польська є офіційною мовою Республіки Польща та одним з 24 офіційних мов Європейського союзу.

Крім Польщі, польська мова поширений також в інших країнах Європи (Німеччина, Франція, Великобританія, Литва, Чехія, Росія, Білорусь, Україна, Словаччина, Латвія та інші), в країнах Америки (США, Бразилія, Канада та інші) та в Австралії . У ряді європейських країн з компактним розселенням поляків польський отримала статус регіональної мови.

Сьогодні українці починають вчити польську з найрізноманітніших причин – починаючи з туризму і закінчуючи бізнес-партнерством з поляками.

Для Вас школа польської мови Oratio пропонує ефективну комунікативну методику, оригінальні навчальні матеріали та кваліфікованих викладачів, зацікавлених у ваших результатах!

Багато людей, що планують вивчити польську з нуля, думають, що так як польська мова є слов’янською мовою, то проходити початковий курс не має сенсу – адже алфавіт і відмінювання основних дієслів можна вивчити самостійно, а в іншому проблем не буде, мови то схожі.

Безумовно, схожість з українською та російською мовами присутня і це набагато спрощує вивчення польської мови для українців, але не варто забувати, що польська – це повноцінна мова, з достатньо непростою граматикою, безліччю діалектів, винятків, не дивлячись на таку схожість з рідною мовою . Саме тому не варто нехтувати курсом для початківців, адже правильно закладена база – запорука успішного подальшого вивчення будь-якої іноземної мови.

Як проходить навчання?

Як і будь-яку іноземну мову, вивчати польську мову необхідно з нуля. Базовий курс польської мови спеціально розрахований на людей, які ніколи не вивчали польську мову раніше. Уроки спеціально розроблені таким чином, щоб з перших занять Ви могли максимально швидко вивчити елементарні граматичні конструкції і словосполучення, необхідні для спілкування польською мовою.

Викладачі школи польської мови та культури Oratio – випускники Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, проходили стажування в кращих польських університетах.

Курс польського для початківців включає в себе фонетичний курс, короткий виклад польської орфографії, базовий граматичний курс, основну лексику, необхідну для повсякденних ситуацій.

Вже після декількох тижнів вивчення, стає можливим пояснення в типових ситуаціях повсякденного життя: в магазині, в ресторані, на пошті, на вокзалі.

Що потрібно мати на першому занятті і протягом усього курсу?

На першому занятті Вам видадуть оригінальні підручники та зошити з вправами. Вам може знадобитися блокнот (для записів додаткової лексики, правил, пояснень, питань, які могли виникнути у Вас під час виконання домашнього завдання і т.д.) і ручка, але не варто бігти в канцелярський магазин, якщо за 5 хвилин до початку заняття Ви не виявили їх у себе в сумці – у нас в школі для Вас завжди знайдеться запасний блокнот і ручка на час заняття.

На заняттях за необхідністю Вам будуть даватися додаткові матеріали.

Вартість усіх навчальних матеріалів включена у вартість курсу (ніяких доплат).

І, звичайно ж, не забудьте гарний настрій і мотивацію для вивчення мови.

Що робити, якщо я буду змушений(а) пропустити заняття?

Звичайно, заняття рекомендується не пропускати, але в разі пропуску необхідно попередити викладача про відсутність і дізнатися домашнє завдання. Якщо у Вас виникли питання щодо пропущеної теми, Ви можете домовитися з викладачем про зустріч на 20-30 хвилин раніше початку заняття для пояснення незрозумілого матеріалу (без додаткових оплат).

Які теми розглянемо?

Навчання проводиться за підручниками Hurra po polsku! Школа польської мови та культури Oratio –єдина в Україні мовна школа, яка ліцензована польським видавництвом навчальної літератури „Prolog”. Завдяки офіційній співпраці школи з видавництвом, наші учні гарантовано мають оригінальні новітні книги і матеріали для успішного і комфортного вивчення польської мови.

В процесі навчання Ви будете обговорювати основні теми і життєві ситуації, такі як:

 • Привітання, представлення, повсякденні розмови (наприклад, про самопочуття, про погоду і т.д.), прощання
 • Комунікативні ситуації на вулиці, в ресторані, в магазині і т.д.
 • Сім’я (опис, розмови про сім’ю і т.д.)
 • Подорожі та хоббі
 • Робота (назви, особливості професій, занять і т.д.)
 • Інтернет
 • Спорт
 • Свята (опис свят і традицій Польщі)
 • Здоров’я
 • і багато інших тем

Після курсу А1 Ви зможете:

 • Читати польські тексти Розпізнавати знайомі слова і просто речення у тексті, розуміти інформацію на об’явах і вивісках.

 • Говорити польською Коротко описати себе та інших людей, розповісти про своє місце проживання, поставити запитання з базових тем.

 • Писати польською Заповнити анкету з особовими даними, написати короткий текст.

Після курсу А2 Ви зможете:

 • Читати польські тексти Зрозуміти зміст коротких і чітких повідомлень і об’яв, прочитати нескладні тести, знайти необхідну інформацію у простих матеріалах, як-от у приватних листах, рекламах, меню і т.д.

 • Говорити польською Описати себе, свою родину, трохи розповісти про життя і освіту, підтримати розмову.

 • Писати польською Скласти нескладний текст, наприклад, приватний лист, смс чи замітку.

Обирайте свій ритм навчання

Комфорт

Оптимальне рішення для тих, у кого достатньо часу на вивчення польської мови

Кількість занять— 25

Тривалість кожного заняття— 100 хвилин (1 година 40 хвилин)

Інтенсивність — 2 раза на тиждень (вт, чт)

Тривалість курсу— 3 місяці

Інтенсив

Ідеальний для тих, кому потрібно досягнути максимальних результатів у найкоротші терміни.

Кількість занять— 25

Тривалість кожного заняття— 100 хвилин (1 година 40 хвилин)

Інтенсивність — 3 рази на тиждень (пн, ср, пт)

Тривалість курсу— 2 місяці

Вихідного дня

Зручне рішення для тих, хто хоче вивчити польську мову без внесення коректур у напружений розклад робочого тижня.

Кількість занять— 25

Тривалість кожного заняття— 200 хвилин (3 година 20 хвилин)

Інтенсивність — 1 раза на тиждень (сб)

Тривалість курсу— 3 місяці