fbpx

Курси польської мови в Польщі

Ви прийняли рішення, що дитина буде вчитися в Польщі, посилено готувалися до цього, успішно вступили до університету. Здавалося б – основні підготовчі труднощі вже подолані і тепер тільки потрібно поїхати до Польщі і починати гризти граніт науки в університеті. Але тут юного студента підстерігає ще одне випробування – адаптуватися в новому польськомовному середовищі.

Комусь вдається швидко «акліматизуватися», комусь потрібно трошки більше часу.

Якщо Вашій дитині потрібно більше часу на адаптацію в новому середовищі – оптимальним варіантом буде поїхати на місячні курси польської мови в Польщі. Нагадаємо, що академічний рік в Польщі починається 01 жовтня, а вступна кампанія в більшості ВНЗ закінчується до кінця серпня. Таким чином вересень – ідеальний місяць для вирішення побутових питань на місці і «доучування» польської мови.


Переваги:

  • перебування в мовному середовищі

  • уроки польської мови кілька разів на тиждень
  • можливість «звикнути» до нових умов життя ще до початку навчання в університеті, і, таким чином, з початку жовтня вже зосередиться безпосередньо на навчанні

Програма також буде корисна тим, хто прийняв рішення вступати до Польщі досить пізно і ще не впевнений в своєму рівні мови. З допомогою цієї програми Ви зможете довчити польську мову впродовж першого семестру або року навчання, не перериваючи заняття в університеті. Також інтенсивні курси польської дозволять Вам отримати річну візу та безпосередньо на місці Ви зможете почати працювати або отримати вид на проживання.


Вартість програми – 100 євро*

У вартість входить:

  • підбір курсів польської мови в обраному місті Польщі (клієнтові надаються на вибір 3 кращі школи міста)
  • консультаційна підтримка при виборі курсів (інформування про вартість, тривалість, інтенсивність курсу і т.д.)
  • реєстрація в мовній школі (оформлення всіх необхідних документів для зарахування)
  • комунікація зі школою (вирішення всіх організаційних питань щодо зарахування)
  • отримання підтвердження про прийняття на курс
  • бронювання гуртожитку (для тих, хто вступає з Ораціо – безкоштовно, для «інших» вартість становить 100 євро)

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ