fbpx

Комфортне вивчення польської

Якщо у Вас є достатньо часу для вивчення польської мови, то курс комфорт – це саме те, що Вам потрібно. Вечорами, без поспіху, комфортна тривалість занять – ось головні переваги даного курсу.

Особливості курсу комфорт

Кількість занять – 25
Тривалість кожного заняття – 100 хвилин (1 година 40 хвилин)
Інтенсивність 2 раза на тиждень (вт, чт)
Тривалість курсу – 3 місяці
Вартість – від 2500 грн

За який період я зможу вивчити польську мову?

Займаючись на курсі комфорт, Ви здобудете рівень А1 – мінімальний рівень знання мови – за 3 місяці, рівень А2 – рекомендований рівень знання мови для проходження співбесіди на Карти Поляка – за 6 місяців, рівень В1 – мінімальний рівень знання мови для вступу в більшість польських університетів – за 9 місяців.

Курс комфорт, безсумнівно, менш напружений, але якщо Ви обмежені в часі, то Вам варто подумати про більш інтенсивні курси.

Як відбуватиметься вивчення польської мови?

Протягом курсу Ви будете приділяти увагу всім мовним навичкам: читання, аудіювання, письмо та говоріння. Особливу увагу при вивченні мови ми приділяємо граматиці, оскільки це важлива складова правильної і красивої мови. Викладачі школи польської мови та культури Oratio – випускники Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, проходили стажування в кращих польських університетах – дадуть Вам все необхідне для досягнення розмовного рівня польської мови.

Крім того, Ви будете проходити підготовку до державних сертифікаційних іспитів з польської мови як іноземної, які проводить Державна комісія Міністерства освіти Польщі з оцінки рівня знання польської мови як іноземної.

Державний сертифікаційний іспит з польської мови як іноземної на даний момент здійснюється на рівнях B1, B2 і C2. Більш детальна інформація на сайті certyfikatpolski.pl

Наші поради для успішного вивчення мови.

Який би Ви не обрали курс, раніше чи пізніше Ви зіткнетеся з питанням про те, які методи вивчення мови є найбільш ефективними.

  • Виконуйте домашнє завдання

Це мінімальна умова успішного вивчення мови. Не виконуючи домашнє завдання, Ви не зможете вивчити будь-якої іноземної мови, не тільки польської. І що б Вам не обіцяли інші школи та репетитори – це неможливо, оскільки мова вимагає щоденної практики. Фахівці рекомендують розбивати домашнє завдання на частини і виконувати поступово, а не за годину до заняття.

  • Переведіть свої ґаджети на польську мову

Ви напевно вже користуєтеся своїм ґаджетом на рівні інтуїції і пам’яті, тобто Ви знаєте всі функції, клавіші і т.д. і, перевівши ґаджет на польську мову, Ви поповните словниковий запас без особливих труднощів і зусиль.

  • Читайте польські новини, літературу

Якщо Ваш рівень володіння мовою вже дозволяє розуміти більшу частину текстів з граматичної точки зору (часи, відмінювання, способи дієслів і т.д.), то Ви можете читати новини та художню літературу для поповнення словникового запасу. Ви можете починати читати новини, статті в журналах вже після перших тижнів навчання, а художню літературу – вже після закінчення рівня А1, хоча мінімально необхідну граматику Ви вивчите на рівні А2.

  • Дивіться польське телебачення, слухайте польське радіо

Для розвитку сприйняття на слух і поповнення словникового запасу рекомендується прослуховування польського радіо, телебачення і т.д. Якщо такої можливості немає, то Ви можете завантажити на Ваш гаджет аудіо-записи з підручника Hurra po polsku, які Ви отримаєте перед першим заняттям у нашій школі разом із підручниками без додаткових оплат, і слухати їх в машині, по дорозі на роботу, навчання, на курси і т.д. Слухати польське радіо і дивитися телебачення можна навіть до початку навчання на курсах, оскільки схожість мов дає можливість зрозуміти від 30% до 60% інформації, залежно від теми і вимови.

  • Відвідуйте розмовні клуби з носіями мови

Яким би хорошим не був викладач, він не замінить спілкування з носієм мови. Викладач може дати Вам відмінну граматичну базу, об’ємну лексику, але справжню польську вимову, а головне культуру і менталітет Ви зможете пізнати тільки від корінного поляка. Студенти школи Oratio мають можливість безкоштовного відвідування розмовного клубу з носієм мови.

  • Відвідайте Польщу

Якщо є можливість відвідати Польщу, то, зрозуміло, її не можна втрачати. Занурення у мовне середовище вважається найбільш ефективним способом вивчення іноземної мови. Перебуваючи у Польщі, Ви будете чути польську мову кожен день, всюди, куди б не пішли. Рекомендується їхати в іншу країну з метою удосконалення іноземної мови одному, бо перебуваючи в групі з друзями, або навіть із незнайомою людиною, яка говорить Вашою мовою, Ви будете весь час спілкуватися один з одним, мінімально контактуючи з носіями мови. А на самоті Вам в обов’язковому порядку доведеться спілкуватися з поляками, дізнаватися необхідну інформацію, заводити знайомства, питати дорогу, висловлюватися, навіть коли не знаєте того чи іншого слова і т.д. Перебуваючи у Польщі протягом тижня і довше, Ви мимохіть почнете думати польською.

ЗАРЕЗЕРВУВАВТИ МІСЦЕ В ГРУПІ

Aкції!

Заходьте до нас в гості на YouTube
Заходьте до нас в гості на YouTube
ДЕТАЛЬНІШЕ
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
Книга в подарунок для кожного студента на курсі “Карта поляка”!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Наша бібліотека – ваша бібліотека
Наша бібліотека – ваша бібліотека
ДЕТАЛЬНІШЕ
Приведи друга
Приведи друга
ДЕТАЛЬНІШЕ

Відгуки про школу

Супер школа. І супер викладачі! Підхід індивідуальний до кожного. Цікаві заняття. Рекомендую всім!

Наталія (закінчила курси в 2015р, 25 років)

Закінчила курс А1. Продовжую далі навчатися у школі. Дуже приємна атмосфера у школі та на заняттях. Відвідую школу з великим задоволенням. Вчителі – професіонали.

Юлія (закінчила курси в 2015р, 27 років)

Дуже багато особистого досвіду і лайфхаків – і це круто! Атмосфера чудова, ходжу з задоволенням, ні на що не проміняю 😉

Учень школи (закінчив курси в 2015 році)

Дружня атмосфера, вчителі цікаво та зрозуміло пояснюють материал. Щотижневі розмовні клуби дуже допомагають у вивченні мови. Уроки проходять у цікавій, невимушеній формі.

Анна Скок (закінчила курси в 2015р, 18 років)

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом і викладачем. Продовжую навчання в школі. Всім рекомендую школу Oratio!

Учениця школи (закінчила курси в 2015 році)

У школі приємна, можна сказати сімейна атмосфера. Хороші викладачі. Підручники та робочі зошити входять у вартість курсів.

Ніна Черник
nofoto.jpg

Школа неймовірна, сюди хочеться приходити, колектив веселий и дружній. Тут завше панує сімейна атмосфера комфорту. Навчаюся з нуля и тішуся успіхамі. Приємні бонуси – книжки і зошити входять у вартість; кава / чай / печиво / водичка – безкоштовно. А ще – можливість спілкування з поляками!!!

Оля Марченко
nofoto.jpg

Обожнюю цю школу мови та культури. Приємні викладачі, гарна атмосфера. Вивчаю польську з нуля, і вже на А2.

Женя Литвинова

За теплу атмосферу та навчальні матеріали, а так само величезна подяка Вікторії Бойко – за якісне навчання та закладену основу у вивченні польської мови та культури.

Саша Палченко
nofoto.jpg

Школа Oratio відкрила для мене нову мову, нову культуру, нові можливості. Мої викладачі дуже професійні і відкриті. Кожен день коли приходжу в школу я із задоволенням можу поспілкуватися з будь-яким з педагогів польською мовою, і це круто! 🙂

Леша Чалієнко
nofoto.jpg

Залишилися дуже хороші враження, дуже задоволена курсом, і викладачем.

Учениця
nofoto.jpg

Раджу школу польської мови і культури Oratio – ґрунтовні знання з граматики, класний розмовний клуб з носієм мови і непростий екзамен. І так – будь-яку школу роблять викладачі: Pani Helena jest najlepszą nauczycielką! Dziękuję bardzo!

Лена Левчун
nofoto.jpg

Я закінчила курс А2 у викладачки Маташ Світлани, відчутно покращився мій рівень граматики, з радістю ходила на уроки, було завжди цікаво та інформативно.
Школа Ораціо допомагала мені у оформленні документів на вступ до Магістратури Варшавського університету, займалась документами Мартиненко Олена, дуже відповідальна та приємна людина, допомагала мені розібратись і всіх нюансах, завжди відповідала на мої незліченні дзвінки та смс:))) Дякую Школі Ораціо за знання та підтримку.

Юлія Літковіч
nofoto.jpg

Прекрасна школа з професійними викладачами.

Олег Ващенко
nofoto.jpg

Школа – супер! Заканчиваю курс А2. Помимо профессионализма преподавателей можно отметить дружную обстановку.

Роман Юзепольский
nofoto.jpg

Мені дуже подобається моя школа! Вже після першого відвідування вирішила, що залишуся тут до кінця!)) У школі дуже дружня атмосфера, ходжу на заняття як на свято! У суботу проходить розмовний клуб з носієм мови і його милою собачкою Оззі) Книги включені у вартість навчання, можна додатково брати журнали польською.

Ірина Музиченко

ЗАЛИШИТИ ВІДГУКВІДГУКИ ПРО ШКОЛУ

Мої успіхи у вивченні польскої мови перевершили мої сподівання. Викладачі професійні. На заняттях цікаво. Результати чудові!